تماس : 09919005285
مناسب برای تمامی استفاده ها
مناسب برای تمامی استفاده ها

ضایعات ذرت

دانه ذرت یکی از انواع دانه‏  های غلات است که به واسطه فراوانی نشاسته در آن ارزش غذایی نسبتا زیادی دارد و از این رو در جیره خوراکی دام و طیور و آبزیان به عنوان ماده اولیه انرژی‏زا به مقدار زیاد مورد استفاده قرار میگیرد . ذرت علاوه بر نشاسته دارای مواد مغذی دیگری مانند مواد پروتئینی , چربی , ویتامین و املاح نیز می‏باشد .ارزش انرژی زایی ذرت به نشاسته موجود در بخش آندوسپرم که عمدتا آمیلوپکتین می باشد ، و جوانه آن که بیشترین مقدار روغن ذرت در ان است ، بستگی دارد . بیشتر دانه های ذرت حاوی 3 تا 4 درصد روغن می باشند

دانه های ذرت ازرش غذایی بالایی دارند و از ذرت برای تامین منابع غذایی دام طیور استفاده میشود و از پروتئین ذرت یعنی گلوتن ذرت برای غذای ابزیان(ماهی و میگو) استفاده میشود. و از گلوتن ذرت برای غذای پت( حیوانات خانگی) نیز استفاده میشود. برای طیور و ابزیان و پت گلوتن ذرت بسیار خوش خوراک است.

علاوه بر گلوتن ذرت از ضایعات ذرت نیز میتوان برای غذای دام استفاده کرد.با استفاده از ضایعات ذرت  می توان برای انواع دام جهت تامین منبع غذایی و پروار کردن گوشت دام نیز استفاده کرد.گلوتن ذرت و ضایعات آن منبع خوبی از فیبر می باشد که باعث تامین کالری بدن حیوانات می شوند.

گلوتن ذرت سرشاز از پروتین است که منبع خوبی برای غذای حیوانات است. اما تفاله یا ضایعات ذرت نیز باعث افزایش گوشت دام و شیر دام میشود و منبع غذایی خوبی است.

ضایعات ذرت از پروتین کمتری نسبت به گلوتن ذرت برخوردار اند اما از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر از گلوتن ذرت است و میتوان برای غذای دام استفاده کرد. ضایعات بسیار برای دام خوش خوراک است.

شما برای خرید ضایعات ذرت بدون محدودیت میتوانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید و ثبت سفارش کنید.

شماره های تماس: 09919005271 / 09919005285 / 03195020085