تماس : 09919005285
مناسب برای تمامی استفاده ها
مناسب برای تمامی استفاده ها

گلوتن در خوراک اسب

 گلوتن ذرت در جیره غذایی اسب:

گلوتن ذرت حاوی پروتئین غنی، آمیکرو اسید است، در صورت عدم وجود وعده غذایی سویا، غذای ماهی، می تواند آنها را جایگزین کرد.وعده غذایی گلوتن ذرت دارای هیچ ماده سمی و مضر در آن نیست، بدون نیاز به پردازش مجدد، می تواند به طور مستقیم به عنوان مواد پروتئینی عمل کند،که یک خوراک با ارزش است. و سرشار از پروتین است که از لحاظ اقتصادی نسب به سویا و پودر ماهی  قیمت بسیار مناسب تری دارد و رزش غذایی بالاتری نیز دارد.

واکنش اسب ها به جیره غذایی:

تمام اسب‌ها اشتهای یکسانی برای یک جیره ویژه ندارند. در هنگام تغذیه اسب‌ها با یک جیره جدید توجه کنید که اسب‌ها از آن جیره استفاده می‌کنند یا نه.

نخوردن آنها از یک خوراک می‌تواند به دلائل ذیل باشد:

– بی‌کیفیت بودن خوراک

– خستگی و استرس اسب به دلیل مسابقه یا مسافرت بلند‌مدت

– بیماری اسب به عوامل عفونی یا انگل‌های داخلی

– تیز بودن لبه‌های بیرونی دندان‌ها‌. خوراک‌هائی مانند ملاس و یا مکمل‌های ویتامینی شامل گروه B می‌تواند سبب تحرک اشتهای اسب شود.

همیشه از مواد خوراکی با کیفیت برای جیره اسب‌ها استفاده کنید:

خوراک‌های گرد و غبار‌آلود و کپک‌زده به بیماری‌های تنفسی و صدمه به ریه ختم می‌شود. همچنین خوراک‌های کپک‌زده می‌توانند سبب اختلالات گوارشی در اسب‌ها شوند. هرگز نباید اسب را با افزودن ملاس به خوراک‌های کپک‌زده ترغیب نمود. علوفه‌های گرد و خاک آلود و تفاله چغندر قند را می‌توان برای کاهش آلودگی پیش از دادن به اسب‌ها در آب خیساند . میتوانید برای سلامتی اسب از گلوتن استفاده کنید و پروتین جیره غذایی اسب را افزایش دهید.

گلوتن در جیره غذایی دام و طیور:

خوراک گاو :

غذا گلوتن ذرت می تواند در معده جذب شود. این حاوی اسید لینولئیک است که باعث افزایش متابولیسم لیپیدها و پلیمریزاسیون اسید آمینه ضروری می شود.

خوراک خوک:

محتوای پروتئین وعده غذایی گلوتن ذرت به طور مستقیم به قابلیت قابل هضم خوک ها بستگی دارد. محتوای پروتئین مناسب در خوراک می تواند توانایی هضم را افزایش دهد.

خوراک مرغ :

استفاده از غذای گلوتن ذرت به عنوان یک افزودنی اصلی می تواند حدود 15٪ میزان تخمگذاری را افزایش دهد. همچنین می تواند از غضروف و سایر بیماری ها جلوگیری کند. در مراقبت های بهداشتی، رشد و بهبود کیفیت تخم مرغ خوب است.

خرید گلوتن ذرت:

مجموعه تولیدی گلوتن پارس در جهت راضیت شما عزیزان تمامی محصولاتش را با بالاترین حد کیفیت و مناسبترین قیمت بازار عرضه میکند. کافیست قیمت های ما را با دیگر مجموعه ها مقایسه کنید.

جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

شماره تماس:

03195020085

09919005285

09919005271